NIKAJAND

تولید و عرضه بهترین و با کیفیت ترین چسب کاشی و سرامیک

درباره ما

برند نیک آژند فعالیت خود را از ابتدای سال 1400 و آغاز قرن حاضر با تمرکز بر تولید و عرضه بهترین و با کیفیت ترین چسب کاشی و سرامیک آغاز نمود. این برند به پشتوانه امکانات و تجهیزات تولید فول مکانیزه با برند Eirich و Boecker Haver آلمان در فضایی بالغ بر 11 هزار متر مربع و ظرفیت اولیه بیش از 75 میلیون کیلوگرم در سال برای تولید انواع Mix Dry ها و محصوالت پودری آماده مصرف در صنعت شیمیایی ساختمان کشور ، امکان ارائه محصوالت به تمامی پروژه های ساختمانی کشور را فراهم نموده است.
بهره گیری از واحد D & R ( تحقیق و توسعه ) و همچنین بکار گیری دانش فنی بومی در رده های فوق تخصصی و همچنین استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و مواد اولیه اروپايی ( تولید آلمان ) منجر به افزایش توان رقابتی با برند های برتر در دنیا را برای ما به ارمغان آورده است. به استناد به این توان، اخذ انواع گواهینامه های معتبر و همچنین قرارگیری در کلاس استاندارد های معتبر ملی و بین المللی از دیگر دستاورد های این برند در مدت کوتاهی پس از حضور در بازار های داخلی و خارجی می باشد.
هم اکنون برند نیک آژند با توجه به ظرفیت بالای تولید و همچنین بهینه سازی فرمولاسیون و بکارگیری تجهیزات فوق مدرن تولید Mix Dry ها، موفق به عرضه محصولات تولیدی خود با کلاس استاندارد جهانی با قیمت غیر قابل رقابت در بازار داخلی محصولات شیمیایی ساختمان گردیده است و همچنان در حال گسترش فعالیت خود در بازار های خارجی نیز می باشد.
تیم متخصص، پرسنل حرفه ای و مدیران با تجربه در نیک آژند همواره ارتقای سطوح کیفی محصولات تولیدی و همچنین ارتقای کیفیت ساخت در پروژه های ساختمانی را در مرکز توجهات و هدف گذاری های برند قرار داده و می کوشند تا به عنوان بهترین و بزرگترین تولید کننده داخلی در رده محصولات شیمیایی مورد استفاده در ساختمان، امکان برخورداری از محصول با کیفیت با قیمت مناسب را برای مشتریان خود مهیا نمایند.