عایق رطوبتی آژند

عایق رطوبتی آژند یک محصول پایه سیمانی و یک جزئی است که به صورت لایه پوششی جهت آب بندی سطوح مورد استفاده قرار می‌گیرد به طوریکه در تمام منافذ سطح نفوذ کرده و یک لایه دافع آب و در عین حال تنفس پذیر را ایجاد می‌کند. عایق رطوبتی آژند با همکاری شرکت‌های EIRICH و HAVER آلمان و تحت لیسانس این شرکت‌ها، بر اساس استاندارد‌های اروپا و با کیفیت و یکنواختی بسیار بالا تولید شده است.

مقاومت سایشی بالا، مقاومت چسبندگی بسیار بالا، قابلیت اجرا بر روی سطوح مختلف، دوام بالا، غیر آتش‌زا بودن، ضد UV خورشید، سهولت در آماده‌سازی و اجرا از جمله ویژگی‌های این محصول است به طوریکه فقط لازم است آن‌را با میزان آب مشخص شده در پشت پاکت ترکیب نمایید و استفاده کنید.

موارد مصرف:
 

این محصول مناسب جهت عایق‌کاری استخرها و منابع آب آشامیدنی، سرویس‌های بهداشتی، زیر زمین‌ها، بدنه پل‌ها، کانال‌ها، فاضلاب‌ها، انبارها، دیوارهایی که در مجاورت باران قرار دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آماده سازی بستر:
 

سطح زیر کار را از هر گونه چربی، آلودگی، گرد و غبار و نقاط سست تمیز نمایید و سطح را شستشو دهید. قبل از اجرای عایق رطوبتی ترک‌ها، شکاف‌ها و سوراخ‌ ‌ها را کاملاً پر و جلوی نشتی آب گرفته شود سپس عایق رطوبتی آژند را با برس یا تی یا کاردک بر روی سطح مورد نظر اجرا نمایید.

طریقه مصرف:
 

به ازای هر پاکت 20 کیلوگرمی عایق رطوبتی آژند حدود 6 لیتر آب مورد نیاز است. ابتدا این میزان آب را در ظرفی مناسب ریخته و بعد به تدریج عایق رطوبتی آژند را اضافه نمایید و عمل اختلاط را با استفاده از یک همزن انجام دهید. بعد از مخلوط شدن اولیه حدود 5 دقیقه منتظر بمانید و مجدداً مخلوط را به مدت 15 ثانیه به هم بزنید آن‌گاه آن را با کمک برس یا تی یا کاردک بر روی سطح مورد نظر اجرا نمایید به طوریکه ضخامت اجرا تقریباً 2 میلیمتر باشد، بهتر است به صورت دو لایه عمود بر هم اجرا شود. لایه دوم بعد از اینکه لایه اول کامل خود را گرفت و در جهت عمود بر لایه اول زده شود. ضخامت اجرای بالاتر از این مقدار باعث ترک خوردن لایه پوششی می‌گردد. زمان کارپذیری عایق رطوبتی آژند بنا به شرایط محیطی حدود 30 تا 45 دقیقه بعد از اختلاط می‌باشد و محدوده دمایی قابل اجرا برای این محصول 5+ تا 35+ درجه سانتیگراد است.

میزان مصرف:
 

برای پوشش یک متر مربع از سطح تقریباً 1 الی 5/1 کیلوگرم از عایق رطوبتی آژند مورد نیاز است.

نگهداری:
 

کیسه‌های حاوی عایق رطوبتی را دور از باران و تابش مستقیم آفتاب و در شرایط خشک نگهداری شود. مدت زمان مصرف این محصول یک سال می‌باشد.

« مدت زمان مصرف این محصول یک سال مى باشد»